Esmaspäev, august 20, 2007

helkur poolsatta sisenemas


tegime lauriga kõvaste tööd ja saime ühe maja otsa vooderdatud. aga inimene vajab ometi ka lõõgastust, seega otsustasime minna helkuri pidupäevale. no tegelikult oli otsus juba ammu tehtud, aga nüüd otsustasime, et läheme ratastega.
kõigepialt uhasime neljaba õdakul lauri juurde. 30 peale kilti. mu esimene pikem kui 10 kildine vänderdamine sel aastal. viimased 5 kilti tulid raskelt, aga tulid. nägime veel vahetult enne lauri juurde jõudmist kahte põtra. ühel veel suured sarved peas.
lauri juures tegime väikse sauna, mis mõjus mu krampis lihastele imerohuna.
reede hommikul hakkasime siis sadala poole oma bi-baikidega (ege arusaam jalgrattast) liikuma. ma vahetasin enda rattad lauri omade vastu välja, sest lauri omadel oli pakiraam kah ja sinna asetasin ma ihan mukavasti oma sumadani. sõita oli kuskil 70 kilti. kuskil poole maa peal selgus, et helkur jõuab ise ka alles õdakul koju, ja siis võtsime tempo alla. emumäel näiteks käisime ära. ilus on seal, nii ilus, et jäime seal ühes onnis tiba magama. eks oma osa oli ka taskini kodukääritusel, mille joomisest lauri küll loobus peale 1.5 liitrit.
sadalas võttis meid vastu helkuri ema, kes oli igati meeldiv inime ja pakkus meile süüa. no onju meeldiv!
mingi aeg saabusid taskin ja lagle ja mingi aeg hiljem veel üks kolmik. magama sai öösel 4 paiku, selleks ajaks oli kõik õlu ja hogart ära joodud.
hommikul ärgates tundsin, et tõesti, kõik õlu ja gin sai joodud. seda tundsin ma ka veel kell 4 lauba õdakul, aga siis pärast paari tagasihoidlikku napsu taastusin.
pidu oli tore, rahvast oli, süüa oli. mirle ja ege ja tarmo olid ka. see oli väga tore. nii tore kui on tore.
mingi seltskondliku mängu ajal pidin ma pensionieas stripparit kehastama. ronisin lavale ja... menu oli tohutu, lausa nii tohutu, et mingil ajal lendas mulle kaela punane(pole päris kindel selles värvis) rinnahoidja.
laglega tõmbasime pärast triipu kah, tegelikult isegi kaks triipu, minu ilusa kuldse veenus klaabi kaardiga tegime parajad triibud ja joogikõrtega tõmbasime need ninna. kraam oli üsna kleepuv, missa ikka tuhksuhkrust tahad saada. vähemalt oli hea magus maitse suus.
pühaba uhhuduuritasime koju tagasi, lauri oma koju, mina nurmetusse.
meeleolukas ndlvahetus.

3 kommentaari:

HELKUR ütles ...

tsaa. herren ex. kle seal eespool, kus laglet mainitakse, on taskin vist kuidagi kogemata sisse slupsanud - või on see nii, et "mis meelel see keelel".
natuke on heameel ka kui pidu teilegi meeldis.

melloni 25

Anonüümne ütles ...

mnjaa, ma mõtlesin taskini all sind... noh, eks te olegi na sarnased

smmtüdruk ütles ...

ja sina palun taienda oma blogikirjutamisoskust....kaua see helkur poolsatta siseneb ....vot niikaua ka situn diivanile!!!!!!!!!!!!